XXI-й Всесвітній Конгрес Міжнародної поліцейської Асоціації

6c16f95e5837b7a15cc22a32eb72fad8_L

12-18 жовтня 2015 року в місті Лімассол  було проведено XXI-й Всесвітній Конгрес Міжнародної поліцейської Асоціації. Захід проходив та знайшов своє продовження в проведенні тижня співдружності з 18-25 жовтня. У заході приймали участь понад 300 поліцейських із 66 країн світу. У заході в складі делегації Української секції МПА взяв участь Президент Центру бойових мистецтв “Закон і порядок” Борис Шаповалов.

Програма Конгресу містила велику кількість обов’язкових до розгляду питань. Основна тема заходу – Поліція та сприйняття її населенням. Обговорювалися також питання стратегії діяльності організації в умовах сучасних загроз, серед яких найнебезпечнийшим є тероризм. Під час Конгресу були проведені вибори Міжнародного Виконавчого Бюро МПА. Слід зазначити, що на другий термін Президентом МПА було обрано  діючого Президента – П’єра Мулена. Першим Віце-президентом обрано Гал Шарон, Генеральним секретарем – Георгій Кацаропулос. Міжнародні комісії МПА очолили: Гал Шарон (Ізраїль) – голова комісії з питань культури; Олексій Ганькін (Росія) – голова міжнародної комісії; Май – Бріт Ріналдо (Швеція) – голова професійної комісії.

Відео з конгресу, яке підготували наші колеги з Секції МПА Ізраїлю.

У роботи Конгресу взяли участь і керівники інших недержавних організацій поліцейської спрямованості. Окрім Бориса Шаповалова, який очолює Міжнародну федерацію поліцейського хортингу і є заступником голови Київського відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації до Кіпру прибув президент Міжнародної поліцейської автомобільної корпорації Рейнхард Мозер – президент австрійської секції МПА.

ipa-ieb21worldcongress

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час робочих зустрічей з Президентом МПА П’єром Муленом, головами комісій, керівниками національних секцій наших іноземних друзів було проінформовано про створення в Україні національного професійно-прикладного виду спорту – поліцейського хортингу та про ту роботу, яка була проведена Поліцейським центром бойових мистецтв «Закон і порядок», Міжнародною федерацією поліцейського хортингу,  Федерацією поліцейського хортингу України та Українською секцією МПА для його популяризації. Намічено ряд заходів щодо  розвитку цього виду спорту у всіх країнах, де діють секції МПА.

Наступного року Конгрес МПА буде проведено у Новій Зеландії.

Прес-центр 
Поліцейського центру 
бойових мистецтв 
«Закон і порядок»

Leave a Reply