Загинули поліцейські. Сумуємо і пам’ятаємо

Трагедія сталася у понеділок, 22 серпня, в селі Бабинці у Борщівському районі Тернопільської області.

Чоловік вчинив стрілянину, внаслідок якої загинули його дружина та двоє поліцейських, легально володів мисливською рушницею 12-го калібру. Окрім трьох загиблих, внаслідок стрілянини поранення отримав ще один поліцейський. Про це повідомив директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

«Приспущений прапор біля ГУ НП – це скорботний День державного прапора на Тернопільщині. Там у с. Бабинці Борщівського району під час затримання озброєного небезпечного злочинця загинули двоє поліцейських – 30-річний майор Олександр Рудик і 31-річний капітан Андрій Чернятинський. Той, хто їх застрелив, був, до речі, легальним і до вчора законослухняним власником мисливської рушниці 12-го калібру, з якої і були зроблені фатальні постріли», – написав Шевченко.

За його інформацією, стрілець спочатку з ревнощів вбив свою дружину, а потім стріляв у поліцейських, які приїхали на виклик.

«В результаті він був знищений вогнем поліцейських з табельної зброї у відповідь. Наразі триває слідство, але цей випадок – ще одне нагадування про відповідальність і виважений підхід у питанні володіння громадянами цивільною вогнепальною зброєю. І зайвий приклад тієї небезпеки, із якою щодня стикаються співробітники Національної поліції України навіть у віддалених провінційних селах нашої держави», – зазначив Шевченко.

Члени Поліцейського центру бойових мистецтв “Закон і порядок” – висловлює співчуття близьким і друзям загиблих поліцейських на Тернопільщині.

Leave a Reply