VІ Міжнародна науково-практична конференція

26 лютого 2016 року у у залі засідань Вченої ради Національного авіаційного університету пройшла щорічна VІ Міжнародна науково-практична конференція «Правова реформа в сучасних умовах: досягнення і перспективи», організатором якої виступив Навчально-науковий Юридичний інститут НАУ.

Тема конференції має дуже високий рівень актуальності, зважаючи на те, як важко, навіть під тиском європейської громадськості, просуваються реформи в Україні. Традиційно конференції, які проводить інститут, мають високе представництво. Так було і цього разу. До складу програмного комітету, наприклад, увійшли провідні юристи з 13 країн світу. Голова комітету – в.о. ректора НАУ В. Харченко.

         З доповіддю «Формування готовності поліцейських до дій в екстремальних умовах» на пленарному засіданні виступив Президент Поліцейського центру бойових мистецтв «Закон і порядок», Президент Поліцейської автомобільної корпорації України, Президент Міжнародної федерації поліцейського хортингу, заступник голови Київського відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, науковий співробітник лабораторії фізичного розвитку та здорового способу життя ІПВ НАПНУ Борис Шаповалов.

У своїй доповіді науковець ознайомив учасників конференції з новітніми технологіями підготовки людини, зокрема, поліцейського, до дій в екстремальних ситуаціях.

Прес-служба,
pcma.org.ua

Leave a Reply