Міждисциплінарний тренінг з особовим складом ГУ НП в Івано-Франківській області з проблем виживання в екстремальних ситуаціях

3 грудня 2020 року в м. Івано-Франківськ було проведено Міждисциплінарний тренінг з особовим складом ГУ НП в Івано-Франківській області з проблем виживання в екстремальних ситуаціях. Під час проведення заходу використовувалися сучасні методики підготовки фахівців з самозахисту – української національної системи «Поліцейський хортинг» та міжнародного досвіду (Інтегральна поліцейська система самозахисту “Kaisendo”). Учасники тренінгу відмітили високу ефективність запропонованих методик та висловили побажання що, такі заходи стали регулярними.

За програмою “Community policing” проводилися зустрічі з представниками влади Дзвіняцької ОТГ, науковцями Прикарпатського національного педагогічного університету.

Ефективність такої роботи Федерації поліцейського хортингу України та Поліцейського центру бойових мистецтв пояснюється залученням до проведення заходів споживчого товариства “Ай-Ем-Ті-Ді – Інтернешнл” та Української секції Міжнародної поліцейської асоціації.

Leave a Reply