ІІ Міжнародний турнір з поліцейського хортингу

2-5 вересня 2020 року в м. Бердянськ Запорізької області Українською секцією МПА спільно з Федерацією поліцейського хортингу України, Поліцейським центром бойових мистецтв «Закон і порядок» було проведено ІІ Міжнародний турнір з поліцейського хортингу пам’яті майстра спорту міжнародного класу СРСР з дзюдо та майстра спорту України міжнародного класу з самбо майора міліції у відставці Олега Зінченка.

Перед змаганнями інструкторами поліцейського хортингу було проведено навчально-практичний семінар з самозахисту із застосуванням технологій поліцейського хортингу, бойового хортингу, інтегрального бойового мистецтва поліцейських Kaisendo.

Учасники навчально тренувального збору вч №3033

Під час проведення семінару інструктори з самозахисту міжнародного класу Володимир Гонтар, Олег Завістовський, Володимир Турченюк, Віталій Мішин не лише вдосконалювали свою майстерність, але й проводили з правоохоронцями практичні заняття.

Відпрацювання технічних дій під керівництвом інструктора В. Мішина

Турнір пам’яті Зінченка цього року проводився в два етапи, на першому з яких були визначені фіналісти.

Добре підготовлені бійці готові відповідати на теоретичні питання

Під час практичних занять семінару відпрацьовувалися питання звільнення від захватів, захист від ударів неозброєного правопорушника, захист від погроз зброєю, взаємодопомога при загрозі життю і здоров’ю, затримання особи, яка вчинила напад, тощо.

Фіналісти змагань

Всього у змаганнях взяли участь понад 90 осіб, серед яких – працівники Національної поліції України, Національної гвардії України, працівники Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, які представляли 14 областей України та м. Київ. Були заявлені для участі на турнірі представники спортивних клубів Великої Британії, Польщі, США.

Змагання проводилися у розділах: техніка самозахисту; поліцейський самозахист; демонстраційний розділ зі зброєю; демонстративний розділ без зброї; поліцейська боротьба.

Переможцями турніру у відповідних розділах та своїх вікових та вагових категоріях стали: Віталій Мішин (Державна служба надзвичайних ситуацій, м. Одеса), Олег Завістовський (Дніпропетровський держаний університет внутрішніх справ, м. Дніпро), Володимир Гонтар (Державна прикордонна служба, м. Одеса), Михайло Цибульський (Національна гвардія України, Запорізька обл.), Дмитро Левчук (Поліцейський центр бойових мистецтв «Закон і порядок», м. Київ), Георгій Шалимінов (Поліцейська автомобільна корпорація України, м. Київ). 

Член Національної комісії УС МПА з питань спорту В. Турченюк з переможцями турніру

На високому рівні забезпечував суддівство член Національної комісії
Української секції МПА з питань спорту, головний фахівець Національної федерації рукопашного бою Володимир Турченюк.

Суддівська колегія

За результатами змагань сформована національна збірна України з поліцейського хортингу для участі у Кубку світу, які буде проведено в Трускавці 25 – 30 вересня 2020 року.

Leave a Reply