Проведено Міжнародний турнір з поліцейського хортингу пам’яті Олега Зінченко

З 3 по 7 вересня в м. Бердянськ Запорізької області було проведено Міжнародний турнір з поліцейського хортингу пам’яті майстра спорту міжнародного класу СРСР з дзюдо та майстра спорту України міжнародного класу з самбо майора міліції у відставці Олега Зінченко.

Організаторами турніру виступили Міжнародна федерація поліцейського хортингу, Споживче товариство «Ай. Ем. Ті. Ді. – ІНТЕРНЕШНЛ», Поліцейський центр бойових мистецтв «Закон і порядок», Українська секція Міжнародної поліцейської асоціації спільно з іншими організаціями поліцейської спрямованості

Олег Миколайович був одним з найталановитіших борців СРСР та України, переможцем та призером світових та Європейських змагань. У 1996 році сприяв організації Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, зустрічав керівників МПА в Києві, зокрема тодішнього генерального секретаря Джона Уормзлі. Добра та завжди усміхнена людина, Олег був ілюстрацією девізу МПА – «Служба через дружбу» та улюбленим спортсменом багаторічного голови УС МПА, ректора НАВС Ярослава Юрійовича Кондратьєва. Після закінчення академії Олег Зінченко працював на різних посадах в органах внутрішніх справ та податковій міліції, організовував та проводив змагання з різних видів бойових мистецтв.

Турнір пам’яті Зінченка проводився в два етапи, на першому з яких були визначені фіналісти. Перед змаганнями інструкторами поліцейського хортингу було проведено навчально-практичний семінар з самозахисту.

На всіх етапах змагань взяли участь понад 120 осіб, серед яких працівники Національної поліції України, Національної гвардії України, учасники АТО та ООС, інструктори поліцейського хортингу. В турнірі взяли участь представники спортивних клубів Великої Британії, Польщі, Сполучених штатів Америки. Найкращі результати показали підполковник поліції Владислав Шибут (Харківська область), підполковник поліції Олег Уфімцев (Запорізька область), Юрій Кліпов (Івано-Франківська область), Марек Хміль (Польща).

 

Організатори змагань висловлюють подяку керівнику Бердянського регіонального центру Федерації поліцейського хортингу України близькому другу Олега Зінченка Боровкову Олександру Анатолійовичу та начальнику департаменту медичного забезпечення Міжнародної федерації поліцейського хортингу Огризкову Олександру Івановичу.

Планується проведення таких змагань щорічно.

Leave a Reply