Робоча зустріч з канадським колегою

15 березня 2018 року в Національному адмінцентрі Української секції Міжнародної поліцейської асоціації відбулася зустріч представників фахівців в галузі безпеки та правоохоронної діяльності з радником канадської поліцейської місії в Україні Феліксом Тамом на його прохання.

Ф. Там багато років пропрацював у Канадській поліції, є членом МПА, майстером бойових мистецтв, нині навчає працівників Національної поліції України.

З української сторони у зустрічі взяли участь віце-президент УС МПА Олександр Зарубицький, керівник Національного адмінцентру УС МПА Юрій Кошець, та Президент Поліцейського центру бойових мистецтв “Закон  і порядок”, член Національної професійної комісії УС МПА, Президент Міжнародної федерації поліцейського хортингу  Борис Шаповалов.

У ході зустрічі відбувся обмін думками щодо покращення діяльності Національної поліції України, окрема були обговорені питання підвищення професійного рівня правоохоронців та впровадження програми добросусідських відносин поліції та населення “Community policing”. Б. Шаповалов розповів про новітні методики підготовки персоналу охорони. Обговорено шляхи подальшої співпраці.

Leave a Reply